Шам OLL-F-C35-12-230-4K-E14 80 897 Navigator
Уточните цену на сайте
Артикул: 80897
Бренд:
Онлайт
Сайт идентификаторы:
Ем000029417
Өндірілген:
Xiamen Neex Optical Electronic Technology Co.,Ltd
Барлығын көру
Барлық қоймаларды қараңыз
Сипаттамалары
Өнім Сипаттамасы
Құжаттама
Бейне
Пікірлер
Шолулар
Сұрақ-жауап
Категория:
Лампы
Бренд:
Онлайт
Колбаның пішіні:
май шам шамы
СЭҚ ТН коды:
Кепілдік мерзімі, жыл:
1
Ұзындығы, мм:
98
Диаметр, мм:
35
Энергия тиімділігі класы:
A
Кернеу түрі:
АС
Орташа номиналды қызмет ету мерзімі, сағ:
Цоколь түрі:
E14
Өндірілген мемлекеті :
КИТАЙ
Кернеу, В:
Жарық беру түсі:
бейтарап ақ
Диммирлеу:
Жоқ
Жарық ағыны, Лм:
Өлшеу бірлігі:
Дана
Шамның түрі (жұмыс принципі):
жарықдиодты
Топтық жиынтығында ғана сатылады:
Жоқ
Салмағы, кг.:
Шам түрі (белгіленуі):
LED
Қуат, В:
12
Көлемі, м3:
Түс температурасы, К:
Бұл өнімге арналған бейне жоқ.
Бұл өнімге әлі шолулар жоқ. Сіз бірінші бола аласыз!
Пікір қалдыру үшін жүйеге кіріңіз.
Здесь пока ничего нет...
Ұқсас өнімдер
Барлық тауарлар
Лампа Gauss MR16 12V 5W 530lm 6500K GU5.3 LED 1/10/100 жаңалық Сатушы коды: 201505305
Қоймада
Шам Gauss MR16 12V 5W 530lm 6500K GU5.3 LED 1/10/100 шамы
Қоймада: 1
Қоймада
Қоймада: 62
929002274807/871869972453500 Лампа ESS LED Luster 6.5- 75W E27 840 P45 FR Сатушы коды: 929002274807
Шам ESS LED Luster 6.5- 75W E27 840 P45 FR; 929002274807/871869972453500