Шам OLL-FC37-10-230-6,5K-E14-FR 61 964 Navigator
Уточните цену на сайте
Артикул: 61964
Бренд:
Онлайт
Сайт идентификаторы:
Ем000028076
Өндірілген:
Xiamen Neex Optical Electronic Technology Co.,Ltd
Барлығын көру
Барлық қоймаларды қараңыз
Сипаттамалары
Өнім Сипаттамасы
Құжаттама
Бейне
Пікірлер
Шолулар
Сұрақ-жауап
Категория:
Лампы
Жарық ағыны, Лм:
800
Өлшеу бірлігі:
Дана
Шамның түрі (жұмыс принципі):
жарықдиодты
Салмағы, кг.:
Шам түрі (белгіленуі):
LED
Топтық жиынтығында ғана сатылады:
Жоқ
Қуат, В:
10
Көлемі, м3:
Түс температурасы, К:
Бренд:
Онлайт
Колбаның пішіні:
желдегі шам шамы
СЭҚ ТН коды:
Кепілдік мерзімі, жыл:
1
Ұзындығы, мм:
124
Диаметр, мм:
37
Энергия тиімділігі класы:
A
Кернеу түрі:
АС; DC
Орташа номиналды қызмет ету мерзімі, сағ:
Цоколь түрі:
E14
Өндірілген мемлекеті :
КИТАЙ
Кернеу, В:
Жарық беру түсі:
суық күн
Диммирлеу:
Жоқ
Бұл өнімге арналған бейне жоқ.
Бұл өнімге әлі шолулар жоқ. Сіз бірінші бола аласыз!
Пікір қалдыру үшін жүйеге кіріңіз.
Здесь пока ничего нет...
Ұқсас өнімдер
Барлық тауарлар
Лампа NLL-R50-5-230-4K-E14 94 136 Navigator Сатушы коды: 94136
Қоймада
Шам NLL-R50-5-230-4K-E14 94 136 Navigator
Қоймада: 366
Лампа Gauss Свеча 9.5W 950lm 4100K E27 LED 1/10/100 Сатушы коды: 103102210
Қоймада
Шам Gauss Свеча 9.5W 950lm 4100K E27 LED 1/10/100
Қоймада: 16
929001899287/871869682198500 Лампа ESS LED Bulb 5W E27 6500К 230V 1CT Сатушы коды: 929001899287
Тапсырыс беру
Шам ESS LED Bulb 5W E27 6500К 230V 1CT; 929001899287/871869682198500
0.00
Шам ДБ 30
Қоймада: 22
Лампа светодиодная G45 шар 10Вт 230В 4000К E14 GENERICA жаңалық Сатушы коды: LL-G45-10-230-40-E14-G
Жарықдиодты шамшырақ G45 шар 10Вт 230В 4000К E14 GENERICA
Қоймада: 300
Лампа Gauss MR16 5W 530lm 4100K GU5.3 LED 1/10/100 Сатушы коды: 101505205
Шам Gauss MR16 5W 530lm 4100K GU5.3 LED 1/10/100
Қоймада: 112
Лампа светодиодная ECO C35 свеча 5Вт 230В 3000К E14 IEK Сатушы коды: LLE-C35-5-230-30-E14
Жарықдиодты шам ECO C35 5Вт 230В 3000К E14 IEK